Warsztaty na temat Bhagawadgity organizowane przez Stowarzyszenie Misja Prema

Stowarzyszenie Misja Prema, które zajmuje się między innymi tłumaczeniem na język polski i wydawaniem książek z dyskursami Sadguru Śri Madhusudana Sai, organizuje warsztaty na temat Bhagawadgity. Dla osób zainteresowanych tematem, poniżej jest informacja jak można się zapisać na warsztaty:

Sai Ram!

W czwartek 12 października zaczyna się cykl spotkań on line na temat Bhagawadgity. Spotkania będą prowadzone raz w tygodniu, w czwartki od 18.30 do 19.30/20.00. Nie będą one w formie wykładu, lecz raczej warsztatów. Część wiedzy będzie pochodziła z kursu, który odbył się w tym roku w aśramie w Muddenahalli, w Indiach.

Materiały i link do spotkania będą wysyłane wcześniej do osób, które zgłoszą na adres majlowy bhagawadgita.pl@gmail.com chęć uczestnictwa.

Spotkania są otwarte dla wszystkich, niezależnie od poziomu wiedzy na temat kultury Indii. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło zapoznać się z tym tekstem, który można nazywać, jak określił Sadguru Śri Madhusudan Sai, „instrukcją obsługi życia”.

Serdeczne pozdrowienia

Leonardo