Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na dzień fundacyjny i sprawili, że był on wyjątkowy dla naszych seniorów i osób potrzebujących. Dziękujemy naszym Darczyńcom, Terapeutom i Wolontariuszom za poświęcenie swojego czasu i obdarzenie sercem Uczestników. Podziękowania, które później otrzymujemy, sprawiają nam wiele radości i dodają zapału do organizowania kolejnych spotkań. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się przekroczyć ten próg, aby spotkania, czy też same zabiegi odbywały się jeszcze częściej.
W imieniu Fundatorów, Zarządu i Rady Fundacji,
Dziękujemy
Zdjęcia i filmy ze spotkania
Dziękujemy za zdjęcia Kamili Nowowiejskiej.
















































