Nagrania i podziękowania za spotkanie dla potrzebujących i chorych 18 września 2023 r.

Nagranie

W imieniu Fundacji Uniwersum, pięknie dziękujemy organizatorom spotkania dla osób potrzebujących i chorych. Zaś w szczególności bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim Terapeutom, którzy pozostali po warsztatach Adepta i zachcieli uczestniczyć w tej pierwszej naszej sewie. Było nas łącznie ponad 30 osób – pięknie Wam dziękujemy.

Dziękujemy nie tylko za to, że pomagaliście poprzez terapię i wsłuchiwanie się w potrzeby innych, ale głównie za tę cudowną atmosferę, którą stworzyliście i za to totalne zaopiekowanie się Uczestnikami. Uczestnicy spotkania wyjeżdżali z uśmiechami na twarzy i z sercami pełnymi miłości.

Wszystko odbyło się lekko i spontanicznie w pięknej harmonii z pięknym miejscem. Dziękujemy. Dziękujemy dobrym duszkom tego spotkania, Kucharce, za pyszne jedzonko, Agatce za ducha tego miejsca, za pomoc Reni i Danusi. Dziękujemy.

Szczególne podziękowania kierujemy do Darczyńców, którzy zasilają konto Fundacji, by takie spotkania mogły się odbywać. Pięknie Wam za to dziękujemy.

Dziękujemy również pięknie Andrzejowi Gołębiowskiemu za Jego pomysły i olbrzymie zaangażowanie w uruchomienie działalności samej Fundacji Uniwersum. Pięknie dziękujemy.

W imieniu Fundatorów, Zarządu i Rady Fundacji,
Dziękujemy

Nagranie wykładu dla Terapeutów

Link do nagrania w formacie mp3

Nagranie wykładu dla Uczestników

Link do nagrania w formacie mp3

Nagranie podziękowań

Link do nagrania w formacie mp3

Przepis na kotlety ryżowe

Aby wyświetlić przepis, kliknij tutaj.

Zdjęcia ze spotkania