Nagrania i podziękowania za spotkanie dla potrzebujących i chorych 11 marca 2024 r.

Nagranie

Z głębi serca dziękujemy wszystkim Aniołom niosącym pomoc drugiemu Człowiekowi: to właśnie jest miłość w działaniu, cud empatii i współczucia, chęć niesienia pomocy i wsłuchiwania się w problemy innych ludzi. Zrobiliście to wszystko po prostu cudnie. Stworzyliście wspaniałą atmosferę z uśmiechami na twarzach, z radością w sercach i z sercem w każdej dłoni. Pięknie za to wszystko, za wasze oddanie drugiemu człowiekowi, dziękujemy.

Jak zwykle dziękujemy naszemu Aniołowi opiekuńczemu, Agatce – byłaś wszędzie i przy każdej Istotce, Twój duch wypełniał i ciągle wypełnia wszystkie pomieszczenia. Pięknie dziękujemy Reni za słodycz wlaną w nasze serca i usta. Dziękujemy Pani Ewie za pyszne jedzonko. Dziękujemy pięknie naszym rodzinom za wsparcie i zrozumienie tego, co chcielibyśmy robić nawet codziennie, ale Tobie Ojcze, Matko, dziękujemy za wsparcie nas w tym dziele, za prowadzenie, za miłość i Twoją obecność, którą nas wspierasz i podnosisz na duchu. Dziękujemy za Twoją obecność w każdej naszej komórce, w każdym naszym sercu, za miłość i światło w naszych dłoniach. To nie my, lecz Ty, Ojcze, Matko, jesteś wykonawcą tego wszystkiego.

Prosimy bądź zawsze z nami wszystkimi, z terapeutami i z tymi, których przysyłasz, by pomóc Im przez nas. Przejawiaj się prosimy przez nas w naszej pracy.

Dziękujemy wszystkim!

Fundatorzy, Zarząd i Rada Fundacji Uniwersum

Nagranie wykładu dla Terapeutów

Ze względu na brak nagrywarki w tym dniu, jakość dźwięku jest pogorszona, przepraszamy.

Link do nagrania w formacie mp3

Nagranie wykładu dla Uczestników

Ze względu na brak nagrywarki w tym dniu, jakość dźwięku jest pogorszona, przepraszamy.

Link do nagrania w formacie mp3

Zdjęcia ze spotkania