Podziękowania za pomoc przy przecince pielęgnacyjnej lasu 28 lutego i 1 marca

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przybyli pomóc z przecinką lasu! Drzewka mają teraz więcej przestrzeni żeby się wzmocnić. Dziękujemy, wszystkim, którzy przybyli z własnymi piłami – nie miały lekko. 🙂 Dziękujemy Tym, którzy pomagali nosić, układać drewno, zbierać gałęzie, palić resztki czy przygotowali kawkę, ciasta i jedzonko. Owoc Waszej pracy będzie służył wszystkim odwiedzającym to miejsce. […]

28 lutego i 1 marca – przecinka pielęgnacyjna lasu, prośba o wsparcie

28 lutego (sobota) dzięki ekipie leśniczej od Wiktora planujemy przecinkę pielęgnacyjną lasu na działce, która będzie przeznaczona pod budowę obiektu dla Fundacji, gdzie będzie prowadzona działalność. Drzewa są zbyt blisko siebie, przez co są chude i łamliwe, więc część trzeba usunąć. Chętne osoby bardzo prosimy o wsparcie w tym dniu i następnym (1 marca – […]