Dojazd do Maryno 11

W Maryno 11 odbywają się spotkania dla chorych i potrzebujących organizowane przez Fundację. W chwili obecnej najlepiej jedzie się przez Warszawę (Wisłostradą) w kierunku na Konstancin Jeziorna (droga 724), potem na Góra Kalwaria (droga 724), potem na Kozienice (droga 79). Z Kozienic jedziemy w prawo na drogę 737 w kierunku na Pionki (nie wjeżdżając do Pionek), Jedlnię, następnie Siczki. W Siczkach skręcamy w lewo na Jedlnię-Letnisko i jedziemy do przejazdu kolejowego. Od przejazdu prosto na Aleksandrów do Słupicy (prosto). Zaraz po wjeździe do Słupicy po lewej stronie drogi (pierwsze skrzyżowanie) widać już drogowskaz kierujący w lewo na Maryno 1 km (w prawo do miejscowości Gózd na drodze lubelskiej – krajowa 12).

Można również dojechać z Warszawy do Radomia trasą szybkiego ruchu S-7. Z S-7 w Radomiu na pierwszym rondzie kierujemy się na drogę krajową nr 9 na Ostrowiec Świętokrzyski i Lublin drogą krajową nr 12. Dwunastką dojeżdżamy do miejscowości Gózd i skręcamy w lewo na Słupicę, w Słupicy przez skrzyżowanie prosto 1 km do Maryno.

W Maryno asfaltówka skręca w prawo i zaraz w lewo wprost na Maryno 8. Stąd skręcamy w prawo, i po około 100 m widzimy wjazd na teren ośrodka Maryno 11 po lewej stronie.

Pociągiem można dojechać do Radomia, następnie Kolejami Mazowieckimi z Dworca Radom Główny do Dworca Jedlnia-Letnisko (rozklad-pkp.pl) i linią J1 z Dworca Jedlnia-Letnisko do przystanku Maryno/Słupica I. Rozkłady jazdy dla J1 można znaleźć na www.jedlnia.pl („Dla mieszkańca” -> „Rozkłady jazdy„).

Wskazówki dojazdu:

Adresy kilku miejsc noclegowych w pobliżu: